• Już październik

• Już październik jest za płotem, poalował liście złotem...

Powitanie pięknej złotej jesieni w wykonaniu muzycznym uczniów klasy II.

Zapraszamy do wysłuchania piosenki pt:"Już pażdziernik!"

• W 2022 roku Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia przypada na 7 października.

Nauka poprzez zabawę zawsze przynosi najlepsze efekty.

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia idealnie wpasowuje się w tę koncepcję, a jego celem jest lepsze zrozumienie zasad kierujących się matematyką.

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia (ŚDTM) (ang. World Multiplication Table Day) odbywa się w pierwszy piątek października.

W Naszej Szkole również obchodziliśmy Dzień tabliczki mnożenia. Nawet najmłodsi przygotowali się na ten dzień, dzielnie ćwicząc naukę wierszyków.

Pozycja "Tabliczka mnożenia w wierszykach", która uczy zapamiętania działań poprzez wierszyki, jest odpowiednią pozycją zarówno dla tych młodszych, jak i starszych wiekiem uczniów.

Po zabawie przyszedł czas na utrwalenie tego, co już w trakcie zajęć zapamiętaliśmy.

Nauka przez zabawę fajna jest!

Uczniowie klasy II

• LIBRUS - dostępność administratora

• Informujemy, że w każdą pierwszą środę miesiąca w godz. 14.30 - 15.00  będzie do Państwa dyspozycji administrator librusa Pani Iwona Chmura. W razie problemów ZAPRASZAMY

• Jesienne inspiracje

• Niewiele potrzeba, aby pobudzić dziecięcą wyobraźnię i stworzyć coś pięknego.

Zapraszamy do obejrzenia galerii przepięknych jesiennych stroików oraz cudaków wykonanych przez uczniów klas II i III.

• Z okazji święta Waszego, wszystkiego najlepszego.

Niech każdy dzień dostarcza Wam radości

i uśmiech zawsze Wam w sercach gości.

Niechaj problemy Was omijają,

A wszyscy bardzo Was kochają.

Bo jak nikt inny na świecie,

Wy na to zasługujecie!

30 września świętowaliśmy w naszej szkole "Dzień Chłopaka" - chłopcy otrzymali upominki-niespodzianki, ufundowane przez Rodziców, które sprawiły im dużą radość. Dziewczynki stanęły również na wysokości zadania-wręczyły chłopcom upominki oraz złożyły serdeczne życzenia.

Klasa III wraz ze swoją wychowawczynią ten dzień świętowała również w kinie. Klasa wybrała się na film "Tedi i szmaragdowa tablica".