• Udanych Wakacji

• Wakacje 2023

Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy nadszedł wyczekiwany przez nas wszystkich czas wakacji. Czas odpoczynku od wytężonej nauki, porannego wstawania, sprawdzianów i kartkówek...

Na ten czas życzymy Wam udanego wypoczynku. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze, leniuchując w przydomowych ogródkach, na złocistych plażach, w górach i nad jeziorami. Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, opaleni i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym.

Życzymy wszystkim dzieciom, rodzicom i nauczycielom, by nadchodzące wakacje były spokojne i pełne niezapomnianych wrażeń.

Dziękujemy za cały rok przedszkolny i szkolny 2022/2023.

Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II

• Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2022/2023

• Klasa VIII

Zakończenie roku szkolnego 2022/2023 klasy VIII.

"Ważne są tylko te dni, ktorych jeszcze nie znamy". Pod takim hasłem przewodnim odbyła się uroczysta gala pożegnalna naszych wspaniałych ósmoklasistów.

Podczas pożegnania panowała wzniosła atmosfera, pełna radości, uśmiechu, ale też i wzruszeń.

Dziękujemy za obecnosć oraz aktywne przygotowania do tego dnia rodzicom naszych absolwentów, Pani Dyrektor, zaproszonym gościom, kadrze pedagogicznej oraz pozostałym pracownikom naszej placówki.

Życzym Wam drodzy absolwenci powidzenia na nowej drodze edukacyjnej, pozostałym uczniom życzymy udanych, radosnych oraz bezpiecznych wakacji!

• Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2022/2023

• Klasy I-VII

Zakończenie roku szkolnego 2022/2023 klasy I-VII.

23 czerwca 2023 r. w holu Naszej Szkoły odbyło się uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2022/2023 klas I-VII.

Tłumnie stawili się na nim Nasi uczniowie oraz ich rodzice.

Dla wyróżniających się uczniów przygotowano nagrody książkowe , które ufundowali Państwo Angelika i Piotr Kiełbasa.

Bardzo dziękujemy za wsparcie

Życzymy bezpiecznych i wesołych wakacji

#Zakonczenierokuszkolnego #zakonczenie #wakacje