• Piłka nożna

•

Turniej Orlika o Puchar RP.
          Na boiskach "Orlik" w Przekolnie (10.09.2015r.) i w Jarosławsku (14.09.2015r.) rozegrano VI Turniej Orlika o Puchar Premiera RP. Turniej rozegrano w 4-kategoriach wiekowych U 10-11 lat i U 12-13 lat dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowały w każdej grupie wiekowej.
          U - 12-13 lat - I miejsce
          Zwycięskie drużyny w każdej kategorii będą reprezentowali nasz region w eliminacjach wojewódzkich .
          Życzymy dalszych sukcesów.

V Turniej  Orlika o Puchar Premiera D. Tuska

Na boiskach ,,Orlik'' w Przekolnie i Jarosławsku odbył się V-Turniej ,, Orlika '' o Puchar Premiera D. Tuska. W Jarosławsku turniej rozegrały dziewczęta U-11-12 lat . Drużyna naszych dziewcząt w składzie -Borsiak Agata , Smolińska Patrycja , Puk Paula , Leszkiewicz Oliwia , Barczak Wiktoria , Raciok Maja , Suszczyńska Dagmara , Genik Emilia , Lindner Patrycja.  Zajęły II-miejsce.

17.09.2014 r.natomiast  w Przekolnie odbyły się eliminacje gminne w kategorii chłopców. Udział w turnieju wzięły 4 -zespoły.Najlepszą drużyną turnieju zostali  nasi chłopcy , którzy nie przegrali żadnego meczu i zajęli I -miejsce( uzyskali awans do zawodów na wyższym szczeblu rozgrywek ) .W składzie grali ;Rajch Rafał ,Kurlapski Piotr , Soroka Bartosz , Włodarczyk Igor , Tazow Bartosz , Królak Eryk , Grzybowski Filip , Nowakowski Filip , Barczak Kacper.
          Życzymy dalszych sukcesów.Trenerem drużyn jest pan Jacek Czaja.

Na boiskach Orlik w Chrapowie,Przekolnie i Jarosławsku odbył się IV Turniej Orlika o Puchar Premiera D.Tuska.W turnieju grały 3-nasze zespoły(dziewczęta i 2-zespoły chłopców)

W Chrapowie grali chłopcy rocznik 2000-2001.Drużyna zajęła II-miejsce- w składzie;Kurlapski Piotr i Wojciech,Szuster Bartosz,Paś Rafał,Rajch Rafał,Jabłoński Bartosz i Rafał, Stachni Natan , Kulasza Bartosz.

wyniki spotkań;SP.Będargowo-SP.Chrapowo-6-0

SP.Będargowo-SP.Pełczyce-2-1

SP.Będargowo-SP.Lubiana-3-3

W Przekolnie grali chłopcy z klas 4-5 i nasza drużyna okazała się najlepsza wygrywając zdecydowanie wszystkie mecze i zdobyła I-miejsce.W drużynie grali-Soroka Bartosz,Rajch Rafał,Kurlapski Piotr,Jabłoński Bartosz i Paweł,

Grzybowski Filip,Nowakowski Filip,Tazow Bartosz,Włodarczyk Igor i Królak Eryk.

Wyniki meczów;SP.Będargowo-SP.Lubiana-5-1

SP.Będaegowo-SP.Chrapowo-4-1

Jarosławsko natomiast gościło dziewczęta i tu również nasze piłkarki okazały się najlepsze nie przegrywając meczu i zdobyły I-miejsce.W drużynie grały-Smolińska Patrycja,Uryszek Natalia,Wyszomirska Sandra,Borsiak Agata,Barczak Nikola,Siroń Dominika,Królak Nikola,Raciok Maja,Suszczyńska Dagmara,Młodawska Daria.Dziewczynki wygrały z Chrapowem 4-2 i zremisowały z Lubianom 2-2

19-MARZEC-na boisku w Krzęcinie odbył się turniej piłkarski o puchar Starosty Choszczeńskiego (rocznik 1998 i mł.),w którym bardzo dobrze zaprezentowała sie drużyna naszej szkoły. Zajmując w turnieju I-miejsce (nie poniosła porażki w żadnym meczu).

7.SP Będargowo - SP Pełczyce - 3:0

W drużynie grali - P.Stańczak(bramkarz), M.Grzegorek, M.Rajch, M.Surdacki, D.Haładuda, A.Kurlapski, K.Źarniak, K.Kiełbasa, S.Leszkiewicz, opiekun Jacek Czaja.

W Chrapowie 28.05.2010r. w ramach Europejskiego Tygodnia Spotru odbył się turniej piłki nożnej szkół podstawowych naszej gminy.

IV miejsce - SP Pełczyce

Skład drużyny: Paweł Stańczak(bramkarz), Osowski Michał, Retkowski Dawid, Surdacki Mateusz, Puk Damian, Młodawski Mateusz, Rajch Michał, Grzegorek Michał, Kiełbasa Kamil, Kurlapski Albert - opiekun drużyny jest pan Jacek Czaja
          GRATULUJEMY !!!

09.06.2010r. - czeka naszych piłkarzy bardzo ciekawy turniej w Choszcznie organizowany przez Komende Powiatiatową Policji i firmę "Ozimek" - życzymy powodzenia

13.04.11r. w Krzęcinie na boisku Orlik 2012 odbyły się eliminacje piłki nożnej chłopców do finału powiatowego. W zawodach udział brało 6 zespołów (SP Krzęcin, SP Granowo, SP Chrapowo, SP Lubiana, SP Pełczyce i SP Będargowo). Nasza drużyna znalazła się w finale turnieju, w którym pokonała SP Lubianę, zajmując I miejsce.
          W drużynie grali: Maciąg Mateusz(bramkarz), Surdacki Mateusz, Kurlapski Albert, Żarniak Kacper, Kiełbasa Kamil, Maciąg Dawid, Rajch Michał i Grzegorek Michał - trener Jacek Czaja

Młodzi piłkarze najlepsi w powiecie!!!

23 listopada w Lubianie odbył się I-Turniej Halowej Piłki Nożnej uczniów kl.1-3.W zawodach wzięło udział 5-zespołów ; SP Choszczna-1,SP Choszczno-3,SP Krzęcin,SP Będargowo i SP Lubiana.Nasz zespół w skladzie-Rajch Rafał,Kurlapski Piotr,Jabłoński Bartosz,Tazow Bartosz,Soroka Bartosz,Włodarczyk Igor i Królak Eryk, zajął I-miejsce.