• Unihokej

• 22.12.2015r. nasi zawodnicy udali się na Mistrzostwa Powiatu w unihokeja do Bierzwnika .W zawodach udział wzięło 11 szkół z powiatu. Turniej rozegrano systemem grupowym .Chłopcy wygrali swoją grupę i awansowali do półfinału, po zaciętym meczu ulegli S.P.Bierzwnik 2-3.W małym finale okazali się lepsi od zawodników z Sławęcina i zdobyli brązowy medal.Skład zespołu-bramkarz-Królak Eryk, Rajch Rafał,Kurlapski Piotr, Tazow Bartosz, Soroka Bartosz i Igor Włodarczyk. Trenerem zespołu jest pan Jacek Czaja-gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

MISTRZOSTWA POWIATU W UNIHOKEJU

Dnia13.12.10r. w Bierzwniku odbyły się Mistrzostwa Powiatu w unihokeja. Nasi chłopcy okazali się najlepszą drużyną turnieju, nie przegrywając żadnego meczu. Zajmując 1 miejsce będą reprezentować powiat choszczeński w zawodach regionalnych, które odbędą się w marcu. Życzymy powodzenia!
          W drużynie grali:
          bramkarz - Sebastian Leszkiewicz
          zawodnicy - Dominik Haładuda, Kiełbasa Kamil, Kurlapski Albert, Rajch Michał, Żarniak Kacper, Surdacki Mateusz i Grzegorek Michał
          Opiekunem drużyny jest Jacek Czaja.

Mistrzostwa Powiatu w unihokeja w kategorii dziewcząt odbyły się dnia 09.12.10r. w Bierzwniku. Nasze dziewczynki zajęły 3 miejsce.
          Skład drużyny:
          Żaneta Wysomirska, Marta Radomiak, Wiktoria Leszkiewicz, Kozło Aleksandra, Rożek Wiktoria, Oświt Julita i Retkowska Dominika.

24 listopada 2011r. w Szkole Podstawowej w Korytowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w unihokeju kl V. Reprezentacja naszej szkoły w kat.chłopców zajęła IV miejsce (drużyna - Muller Sebastian, Kulasza Bartosz, Łoziński Oskar, Wójtowicz Radosław, Szuster Bartosz, Kurlapski Wojciech, Stadnik Natan i Jabłoński Rafał)
          opiekun Jacek Czaja

MISTRZOSTWA POWIATU

1 grudnia 2011 r.w Szkole w Bierzwniku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Choszczeńskiego w unihokeju - kat.dziewcząt. W zawodach udział brało 8 zespołów, a nasze dziewczęta w składzie : Jagoda Tyrolczyk, Marta Radomiak, Nowak Malwina, Kozło Aleksandra, Gabryszewska Karolina, Paś Alicja, Zacharska Karolina zajęły IV miejsce - opiekun Jacek Czaja

W czwartek 15 grudnia 2011r. odbyły się Powiatowe Mistrzostwa w unihokeju w kategorii chłopców szkół podstawowych w Bierzwniku. W turnieju bardzo dobrze zaprezentowała się drużyna naszych chłopców, która nie przegrała żadnego meczu i zajęła I miejsce. W meczu finałowym wygrała z gospodarzem turnieju Bierzwnikiem 3:1, a I miejsce zagwarantowało naszym chłopcom awans do zawodów regionalnych - gratulacje i życzymy powodzenia ! Opiekun drużyny - p. Jacek Czaja

9. Barczak Jakub

W Korytowie 22 listopada 2012 r.odbyły się Mistrzostwa powiatu w unihokeja kl.V.W zawodach udział brało 8-zespołów,nasze drużyny zajęły II-miejsca w kategorii dziewcząt i chłopców.o ogromnym pechu mogą mówić chłopcy ,którzy nie przegrali  żadnego meczu, lecz w finałowym meczu zremisowali z Pełczycami,tracąc drugą bramkę w ostatniej sekundzie
           Drużyny grały w składzie dz.-Sandra Wyszomirska, Natalia Uryszek,Nikola Barczak,Dominika Siroń ,Daria Młodawska i Agata Borsiak.Gratulujemy zawodnikom i trenerowi Jackowi Czai.

W Bierzwniku 16 grudnia 2014 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu w unihokeja
          w kategorii chłopców szkół podstawowych . W zawodach udział wzięło 9 - zespołów. Turniej rozegrano w 2 -grupach, z których do półfinału awansowały 2-najlepsze zespoły.Nasz zespół zajął I -miejsce w grupie i awansował do dalszych gier. Wyniki spotkań grupowych;
          SP.Będargowo - SP.Chrapowo - 3-0,  SP.Będargowo- SP. Sławęcin - 2-1,  SP.Będargowo - SP.Krzęcin - 1-1. W meczu półfinałowym nasza drużyna bez problemu pokonała SP.Łasko 3;0 i awansowała do finału , w którym uległa Sławęcinowi po zaciętym meczu 1;2 i zdobyła  w ten sposób II-miejsce.Skład drużyny;Grzybowski Filip,Nowakowski Filip,Rajch Rafał,Kurlapski Piotr,Soroka Bartosz,Tazow Bartosz,Barczak Kacper,Królak Eryk,Włodarczyk Igor-trenerem drużyny jest Jacek Czaja.Życzymy dalszych sukcesów.