• Tenis stołowy

• 20.02.2016.-Zieleniewo-Wielki sukces uzyskali uczniowie naszej szkoły na Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Choszczeńskiego w tenisie stołowym. Z imprezy przywieżli 9-medali w różnych kategoriach wiekowych. Złote medale zdobyli ; Machała Zofia, Machała Adam, Mikrut Natalia, srebrne- Wożniak Amelia, Kąkolewska Kamila, Kurlapski Piotr, brązowe natomiast Neubert Filip,  Cieploch Łukasz i Rafa Rajch . Dzięki tym medalom i  punktowanych miejsc innych uczniów  naszej szkoła zostaliśmy Mistrzem Powiatu drużynowo.

ZWYCIĘSTWO MAŁYCH TENISISTÓW

w II Rundzie Mistrzostw Powiatu Choszczeńskiego w Tenisie Stołowym w Zieleniewie      16.01.2016 r.

W Pełczycach 9.12.2015r.odbyły się Mistrzostwa Powiatu w ramach IMS w drużynowym tenisie stołowym. Naszą szkołę reprezentowały 2-drużyny , które zajęły III-miejsca . Drużyna chłopców grała w składzie-Piotr Kurlapski i Rafał Rajch, dziewczynki -Nikola Królak i Dagmara Suszczyńka

21.11.2015r.w Przelewicach  odbyły się Mistrzostw w Tenisie Stołowym o Puchar Wójta .W zawodach wystartowało 3-zawodników naszej szkoły, którzy zajęli czołowe miejsca; Piotr  Kurlapski był II w swojej kategorii wiekowej, Dagmara Suszczyńska zajęła III-miejsce, Igor Włodarczyk- VIIm.

Dnia 13 lutego 2010 r.w SP Zieleniewo odbył się finał tenisa stołowego o Mistrzostwo Powiatu, w którym grali najlepsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach wiekowych. Wyłonienie zostali oni z dwóch turniejów klasyfikacyjnych. W zawodach brali udział uczniowie z : Zieleniewa, Pełczyc, Bierzwnika, Łaska, Korytowa, Zamęcina i Będargowa.

Wyniki uczniów naszej szkoły :
           I miejsce - Michał Rajch kl. V
          III miejsce - Sebastian Muller kl.IV
          IV miejsce - Aleksandra Kozakiewicz kl.VI
          IV miejsce - Bartosz Kulasza kl.III
          IV miejsce - Natalia Uryszek kl.II
          V miejsce - Nikola Barczak kl.II
          V miejsce - Bartosz Szuster kl.II
          V miejsce - Joanna Radomiak kl.VI
          VI miejsce - Albert Kurlapski kl.V

Drużynowo uczniowie naszej szkoły zajęli I miejsce.

Mistrzostwa Powiatu Choszczeńskiego

Dnia 03.12.2010r. w Pełczycach odbyły się drużynowe Mistrzostwa Powiatu Choszczeńskiego w tenisie stołowym.
          W drużynie chłopców grali : Rajch Michał i Kurlapski Albert.
          Grali w grupie A. Wyniki:
          - Będargowo - Korytowo - 3:0
          - Będargowo - Chrapowo - 3:0
          Półfinał:
          Będargowo - Zieleniowo - 3:0
          Finał:
          Będargowo - Pełczyce - 1:3

W drużynie dziewcząt grały : Retkowska Dominika i Oświt Julita, które zajęły IV miejsce.

PUCHAR BURMISTRZA

09.04.11r. w Barlinku odbyły się otwarte mistrzostwa o puchar burmistrza. W imprezie bardzo dobrze zaprezentowali się nasi uczniowie, którzy zajęli:
          II miejsce Albert Kurlapski i III miejsce Michał Rajch.

MISTRZOSTWA GMINY PRZELEWICE O PUCHAR WÓJTA

03.12.2011r. w Przelewicach odbyły się otwarte Mistrzostwa Gminy Przelewic o Puchar Wójta w tenisie stołowym. Naszą szkołę reprezentowały 2 zawodniczki: Marta Radomiak - 6 miejsce, Aleksandra Kozło - 12 miejsce.

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu

17 grudnia 2011r. w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Pełczycach odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym szkół podstawowych. Udział brało 8 zespołów w kategorii dziewcząt i chłopców. Naszą szkolę w kat.dziewcząt reprezentowały Marta Radomiak i Aleksandra Kozło, które zajęły III miejsce. A w kat.chłopców Bartosz Kulasza i Sebastian Muller - po bardzo zaciętych i wyrównanych pojedynkach zajęli III miejsce (zdobywając brązowe medale). Opiekun Jacek Czaja

MISTRZOSTWA POWIATU W TENISIE STOŁOWYM

W Bierzwniku 25.10.2014r.odbył się I-rzut o Mistrzostwo Powiatu w Tenisie Stołowym ( drużynowo i indywidualnie ). Naszą szkołę reprezentowało 12 zawodników , którzy po  I - rzucie zajmują drużynowo I-miejsce (na 11 zespołów ).
          Najlepsze wyniki w swoich kategoriach uzyskali;
          Nikola Nowakowska - I-miejsce
          Amelia Wożniak  - II-miejsce
          Łukasz Cieploch - III -miejsce
          Robert Hobbelink - IV-miejsce
          Piotr Kurlapski - IV-miejsce
          Igor Włodarczyk - IV -miejsce

MISTRZOSTWA POWIATU W TENISIE STOŁOWYM

12.grudnia 2014 r. w Pełczycach odbyły się Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym (drużynowe).W zawodach udział brało 8 -zespołów dziewcząt i chłopców.Nasze zespoły zdobyły II-miejsce chłopcy ( Kurlapski Piotr i Rajch Rafał), IV m-dziewczynki (Borsiak Agata i Smolińska Patrycja)/Gratulujemy sukcesu.