• Lekkoatletyka

Biegi Leśne - Barlinek 26.09.2015r.

Już po raz XXXVI rozegrano Jesienne Biegi Leśne w Barlinku.W imprezie udział wzięli uczniowie  naszej szkoły, osiągając w niej
          bardzo dobre wyniki w swoich kategoriach wiekowych.Kolejne medale dla naszej szkoły zdobyły:
          Kamila Kąkolewska- złoty medal kl.IV
          Maja Raciok- srebrny medal kl.V
          Oliwia Leszkiewicz- brązowy medal kl.VI
          Miejsca pozostałych uczniów:
          IVm. Dagmara Suszczyńska- kl.V
          Vm. Natalia Mikrut- kl.IV
          VIIIm. Karina Kiełbasa- kl.IV
          Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
          Opiekun- Jacek Czaja
          Więcej informacji o biegach na stronie www.barlinek24.pl

BIEGI TERENOWE W CHOSZCZNIE

Liczna grupa naszych biegaczy brała udział w VIII Biegach Terenowych w Choszcznie (18.09.2015r.). Na bardzo trudnych trasach biegowych nasi zawodnicy
          zdobyli 4 medale i wiele czołowych miejsc. Złote medale zawisły na szyi Mai Raciok w biegu na 600 metrów (kl.V) i Kamili Kąkolewskiej z kl. IV , a brązowe
          medale zdobyły Natalia Mikrut (kl.IV) i Dagmara Suszczyńska (kl.V).
          Pozostałe miejsca naszych biegaczy:
          IV-Leszkiewicz Oliwia kl.V
          VI-Zacharski Sebastian - kl.IV
              Genik Emilia kl.VI
              Kąkolewski Tomasz (kl.II)
          VII- Neubert Filip(kl.III) i Rożek Daria (kl.I)
          VIII- Uryszek Liliana (kl.IV) i Królak Nikola ( kl.V)
          IX - Barczak Wiktoria (kl.VI)
          X- Cieploch Łukasz (kl.III)

Życzymy dalszych sukcesów. Opiekunem zawodników jest pan Jacek Czaja.

Srebrny medal sztafety chłopców-10x800 m.

8.10.2014 r.na stadionie miejskim w Pełczycach odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych.W zawodach bardzo dobrze zaprezentowały się obie nasze drużyny.Chłopcy wśród 9-zespołu zajęli II-miejsce( powtarzając wynik z poprzedniego roku),a zwyciężył zespół z S.P -3 Ch-no.W kategorii dziewcząt udział wzięło 8-zespołów ,a nasze zawodniczki uplasowały się na 4 miejscu.Opiekunem drużyn jest p.Jacek Czaja.
          Chłopcy biegali w następującym składzie;Grzybowski Filip,Kurlapski Piotr,Tazow Bartosz,Hobbelink Norbert,Lindner Szymon,Surdacki Adam,Włodarczyk Igor,Rajch Rafał,Barczak Kacper i Nowakowski Filip.
          Dziewczynki-Leszkiewicz Oliwia,Barczak Wiktoria,Malinowska Martyna,Królak Nikola,Genik Emilia,Puk Paula,Borsiak Agata,Kąkolewska Marta,Suszczyńska Dagmara,Raciok Maja.

2-medale naszych lekkoatletów w Biegach Leśnych w Barlinku

Kolejny sukces osiągnęli nasi biegacze w Biegach Leśnych w Barlinku 27.09.2014r.Na trasach biegowych najlepiej zaprezentowała się uczennica kl.V-Maja Raciok , która okazała się bezkonkurencyjna w biegu na 800 metrów.W tym samym biegu jej koleżanka z klasy Dagmara Suszczyńska  zajęła II-miejsce.
          Pozostałe miejsca naszych uczniów;
          V miejsce - Nowakowski Filip (kl.VI) i Włodarczyk Igor ( kl.IV)
          VIII m.-Neubert Filip ( kl.II)
          X m.- Kutelma Nikodem ( kl.III) i  Filip ( kl. VI )
          XI m - Prus Michał ( kl.I ).
          Naszą szkołę reprezentowało 10 - zawodników. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na trasach biegowych. Trenerem zawodników jest pan Jacek Czaja.
          Serdecznie dziękujemy rodzicom za przywóz dzieci na zawody.

VII CHOSZCZEŃSKIE BIEGI PRZEŁAJOWE

VII-Choszczeńskie Biegi Terenowe zostały rozegrane 19.09.2014. na trasie wokół Placu Witosa na dystansie 0,4 km. i 0,6 km.(szkoły podstawowe). Szkołę naszą reprezentowało 28-zawodników . Na bardzo wymagającej trasie zdobyliśmy 4 - medale;

Złoty medal zdobyły - Kamila Kąkolewska kl.III i Maja Raciok kl.IV

Srebrny medal - Łukasz Cieploch kl.II i Bartosz Tazow kl.V.

http://www.choszczno.pl/images/stories/biegidzi eci2014/DSC_0837biegi_2014.jpg
          Czołowe miejsca zdobyli również;
          V miejsce - Igor Włodarczyk
          VI m. - Liliana Uryszek , Dagmara Suszczyńska , Rafał Rajch , Filip Nowakowski ,
          IX m. - Nikola Królak
          X m. - Oliwia Leszkiewicz i Filip Grzybowski
          Gratulujemy sukcesów .  Opiekunem zawodników  jest Jacek Czaja.