• Piłka siatkowa

• W Lubianie 10.marca 2015 r. odbył się turniej piłki siatkowej uczniów klas V o Mistrzostwo Powiatu.Nasze dwa zespoły chłopów i dziewcząt stanęły na podium.
          II-miejsce chłopcy-Piotr Kurlapski, Rafał Rajch i Bartosz Tazow.
          III-miejsce dziewczynki - Emilia Genik,Marta Kąkolewska,Wiktoria Barczak i Oliwia Leszkiewicz.

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE SIATKOWEJ

18.lutego 2015r. w Szkole Podstawowej w Będargowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej w kategorii chłopców.W zawodach udział wzięło 6 -zespołów.Grano systemem ,,każdy z każdym'',nasza drużyna chłopców wygrała wszystkie mecze i zdecydowanie zajęła I-miejsce.W składzie drużyny grali; Filip Nowakowski,Filip Grzybowski,Piotr Kurlapski , Rafał Rajch,Łukasz Graczyk,Kacper Barczak,Bartosz Soroka ,Adam Surdacki i Szymon Lindner.Drużyna uzyskała awans do zawodów regionalnych-gratulujemy sukcesu.Opiekunem drużyny jest pan Jacek Czaja.